از آنجایی هر خانم شیک پوشی می داند، هر مدل یقه با گردنبند خاصی ست می شود و شما باید بدانید کدام 

گردنبند را با کدام مدل یقه ست کنید. گردنبند و انواع

اکسسوری ها پوشیدنی هایی نیستند که بدون دقت و توجه کافی یکی از آن ها را انتخاب کنید و روی لباس خود بگذارید، چراکه برای انتخاب مدل گردنبند متناسب خود پیش از هر چیز دیگری باید نگاهی به مدل یقه لباس بیاندازید تا بتوانید ظاهری آراسته و مرتبی را برای خود ایجاد کنید.البته که انتخاب اشتباه و بدون دقت،

نه تنها ظاهر شما را بهبود نمی بخشد بلکه آن را نا منظم و بدجلوه می دهد پس برای انتخاب گردنبند متناسب ابتدا به مدل یقه لباس خود توجه کنید و همینطور قبل از هر چیز، باید به موقعیت و مناسبتی که به آن می روید توجه کرده و لباس مناسب و اکسسوری و گردنبند متناسب با آن را پیدا کنید. لازم به ذکر است که هر نوع گردنبندی به هر نوع و تیپی از لباسی نمی آید و انداختن گردنبند باید متناسب با مدل لباس و مدل یقه ی آن صورت بگیرد که اینکار به دلیل بهتر ست کردن و شیک بودن انجام می شود.

شما نباید در انتخاب گردنبند خود سهل انگاری کرده و با کمترین دقت آن را انتخاب کنید؛ زیرا این گردنبند شماست که مدل یقه شما را نمایان می سازد و ظاهر لباس شما را آراسته می کند. همچنین همانطور گفته شد انتخاب گردنبند متناسب با لباس باید با توجه به موقعیت و مکانی که قرار است در آن قرار بگیرید صورت بگیرد و یا در واقع باید بگوییم که استفاده از گردنبند و اکسسوری زیبایی‌ های بدن و صورت خانم ها را دو چندان می کند.

شما می توانید با انتخابی زیرکانه و هوشمندانه تمامی افرادی که اطرافتان هستند را تحت تاثیر خود و سلیقه زیباییتان قرار دهید ولی حتما باید توجه داشته باشید انتخاب گردنبند متناسب قوانین خاصی داشته تا جذابیت بیشتری داشته باشید، ما در ابتدای این مقاله از سناتورمد انواع یقه ها را برای شما توضیح می دهیم و سپس گردنبند متناسب با آنها را به شما معرفی می کنیم.

گردنبند متناسب با مدل یقه

گردنبند متناسب با یقه گرد

یقه گرد در واقع به مدل یقه ای گفته میشود که در بیشتر لباس‌ ها طراحی شده و اکثر خانم ها این یقه را می پسندند و دست کم چند مدل لباس با طراحی یقه گرد دارند زیرا یقه گرد هم برای لباس های رسمی، هم برای لباس‌ های مهمانی استفاده می شود و در واقع احساس راحتی و زیبایی را به فرد می دهد.

گردنبند متناسب با این مدل یقه باید دارای زنجیر با سایز مناسب و دارای پلاک شلوغی باشد تا تناسب زنجیر گردنبند شما با نوع یقه زیبایی چشم گیر تری به استایل شما دهد و همینطور علاوه بر آن هر چه قدر که مدل پلاک گردنبند شما پیچیده تر و شلوغ تر باشد یقه شما بیشتر به چشم می آید لازم به ذکر است مدل یقه گرد دو نوع بوده، یقه گرد بسته و یقه گرد باز، برای یقه گرد بسته زنجیر گردنبند شما باید بلند باشد اما برای یقه های گرد باز هر چه قدر از بلندی زنجیر کمتر شود یقه لباس شما جلوه زیبا تری پیدا می کند، در واقع آویز این گردنبند برای این نوع یقه نیز باید بسیار پر نقش و نگار باشد. انتخاب گردنبند برای یقه گرد کاری آسان تر از انتخاب گردنبند برای دیگر یقه ها می باشد و وقت کمتری را از شما می گیرد، چرا که با پوشیدن لباس یقه گرد یک فضای خالی بالای قفسه ی سینه شما ایجاد میشود و هدف شما باید پوشاندن این فضا و جلوه دادن به آن باشد که هر سایز گردنبندی به راحتی با لباس یقه گرد ست می شود.

 

برای مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

گردنبند متناسب با یقه


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال پویش مترجمین بدون مرز مهمانپذیر و خوابگاه دانشجویی ایرانا دزفول بررسی و نقد پایان نامه ها فال روزانه بینا بر آستان جانان خودآموز آسان لغت گذشته حال آینده سه پایه نقاشی آکوژا _ اجاره سه پایه بوم ۰۹۳۵۷۲۵۷۲۱۶_۰۲۱۶۶۲۹۱۴۷۸ -۰۹۱۲۹۴۶۴۴۷۰ آموزش|پرورش|شترمرغ|جوجه کشی|مشاوره|راه اندازی|جیره نویسی|دستگاه جوجه کشی